Huvudförtroendemän och förtroendemän (småbarnspedagogiken)

Epost: förnamn.efternamn@kommunens namn på finska.fi


Huvudförtroendeman Förtroendeman (småbarnspedagogiken) Arbetarskyddsfullmäktig
Esbo Erja Lehtonen

(erja.lehtonen@espoo.fi)

Laura Raittola

(laura.raittola@espoo.fi)

Terttu Salonen

(terttu.salonen@espoo.fi


Grankulla

Marcus Lång

(marcus.lang@kauniainen.fi)


Riitta Ojanperä

(riitta.ojanpera@kauniainen.fi)


Helsingfors Ari-Jukka Luhtavaara

(ari-jukka.luhtavaara@hel.fi)


Anna Laakkonen

(anna.laakkonen@hel.fi)

Therese Andtfolk

(therese.andtfolk@hel.fi)

Kyrkslätt Ann-Britt Romar

annbritt.romar@kirkkonummi.fi

Susanne Rantanen

(susanne.rantanen@kirkkonummi.fi)

Sibbo Christer Jakobsson

(christer.jakobsson@sipoo.fi)


Riitta-Kaisa Kosonen

(riitta-kaisa.kosonen@sipoo.fi

Vanda Pia Kariniemi

(pia.kariniemi@vantaa.fi)
Titta Tonder

(titta.tonder@vantaa.fi)